אודות

הסיפור שעומד מאחורינו

אייקון תיווך
"הדרך לחתונה"
הינו אתר ייחודי שנולד כיוזמה מבורכת להנגיש את פעילות הרכישות לקראת החתונה ומתן אפשרויות רחבות, זמינות ויעילות בפורמט איכותי, פרטני, מעוצב, בעל תוכן
רב והשראה ויזואלית. ההחלטה להקים אתר חיוני לצרכי חתונה נבעה מתוך מחשבה והתבוננות ריאליסטית בהכנות הקדחתניות של המגזר החרדי לקראת החתונה ובנוסף – הדירה. ככל שהשנים חולפות והאינטרנט הופך לחלק אינטגראלי מחיינו, אנו זקוקים למידע מהיר, מהימן, יעיל וחסכוני במהירות המרבית.
מתוך שימת לב לניואנסים ולצרכיו הייחודיים של המגזר החרדי, שם לו למטרה האתר "הדרך לחתונה" לאגד וירטואלית את כל העסקים ונותני השירותים מרוכזים במקום אחד, לא רק כפרסום, אלא כמידע חיוני למשתמש.
אייקון תיווך
היזמים
את הרעיון לאתר יזמו בוגרי מיטב הישיבות החרדיות שהמשיכו לתחום ההיי טק, ניהול מערכות, פרויקטים מורכבים, שיווק ומכירות. אלו חברו זה לזה על מנת לאפשר לחתנים וכלות דרך נוחה, זמינה ואמינה להגיע לחתונה מתוך ידיעה שהם בחרו לעצמם את הטוב ביותר במסגרת היכולות שלהם.
אייקון תיווך
למה דווקא הדרך לחתונה?
הדרך לחתונה רצופה רכישות, סידורים ומשימות המורכבות מפרטי פרטים. רכישות קטנות וגדולות. החל מזר הפרחים לאירוע האירוסין וכלה בדירה בשעה טובה לזוג הנישא. דרך זו יכולה להיות מתעתעת. לאן לפנות, עם מי להתייעץ, ממי לרכוש על פי טיב, מחיר, שירות ואחריות. הרבה מאד נושאים על הפרק מדברים זוטרים ועד עניינים בעלי השלכות לטווח ארוך.
האתר "הדרך לחתונה" מציע דרך אחרת. דרך יעילה, מהירה ונוחה. האתר החדשני מהווה פריצת דרך ופלטפורמה שתסייע לחתן, לכלה ולהורים לכלכל את צעדיהם בתבונה, מתוך בהירות ובעזרת השם, גם בשמחה וללא הוצאות מיותרות.
אייקון תיווך
איך זה עובד?
האתר הינו מעין "קניון" בו מרוכזים כל בעלי העסקים, החנויות, חברות בנייה, יעוץ משכנתאות, אנשי ונשות מקצוע ונותני שירותים בנושאי חתונות. כגון: אולמות אירועים, צלמים, תזמורות, שמלות כלה, הלבשה לחתנים, פאניות, בתי הארחה לשבתות תן ושבע ברכות, מדריכות ומדריכים כלות/חתנים, איפור, עיצוב שיער, כשיטים, פרחים, מעצבים, גמ"חים, נדל"ן, נדוניה ועוד. כל חתן וכל כלה יוכלו להיכנס וירטואלית לעסקים השונים ולבחור את המוצרים והשירותים.
להתייעץ לגביהם, להשוות מחירים, לראות מגוון תמונות, לצפות בסרטונים ולדעת בוודאות מה הם עומדים לרכוש. ביכולתם לקרוא חוות דעת של רוכשים אחרים, לקבל הצעות מחיר, לרכוש קופונים ובכך להוזיל את מחירי הקניה, לדרג ולהשפיע על השירות, המחיר וטיב המוצרים ולקבל את כל מה שהם זקוקים לו לקראת הקמת בית.
אייקון תיווך
מה עוד?
מעבר לנוחות המקסימאלית והמשתלמת שמציע האתר על מנת לעבור את התקופה ברוגע ובמחירים אידיאליים, תוכלו למצוא בו מאמרים מרתקים ומתחדשים בנושאים שונים על ידי אנשי מקצוע, בהתאם לכל תחום. לקבל מידע, ייעוץ וטיפים לייעול.
האתר "הדרך לחתונה" הולך איתך לאורך כל הדרך לחתונה ומאפשר לך להתמקד בדברים החשובים באמת.