מזכרות ייחודיות לחתונה ושבע ברכות

עומדים להינשא בשעה טובה? אם כן, בוודאי אתם מחפשים מזכרות שונות ומיוחדות אשר יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח. היום ישנו מגוון רחב מאוד של מזכרות שונות, ואם אתם רוצים לצאת מהשגרה של ברכונים ממותגים ולהעניק לאורחים שלכם מזכרות שימושיות

2016.10.13 > איתמר

מזכרות ייחודיות לחתונה ושבע ברכות

עומדים להינשא בשעה טובה? אם כן, בוודאי אתם מחפשים מזכרות שונות ומיוחדות אשר יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח. היום ישנו מגוון רחב מאוד של מזכרות שונות, ואם אתם רוצים לצאת מהשגרה של ברכונים ממותגים ולהעניק לאורחים שלכם מזכרות שימושיות אשר לא ימצאו את עצמן תחת ערימה של מזכרות דומות מחתונות אחרות, קראו את המאמר עד תומו ותקבלו כמה רעיונות מהן תוכלו לבחור.

הכי חשוב – מזכרות שנשארות

פעמים רבות רואים זוגות אשר בוחרים לחלק כמזכרת שוקולדים מיוחדים או שקיק דרז'ה, ואף על פי שזה מתוק ותמיד כיף לקבל, בסופו של דבר מדובר במזכרת שלא תחזיק מעמד וברוב המקרים האורחים אפילו לא יגיעו איתה אל הבית, גם אם תצרפו אל המתנה הזו פתק תודה מיוחד.

לכן, כאשר אתם בוחרים מזכרות לחתונה שלכם, קחו בחשבון כי אלו צריכות להיות מזכרות שיחזיקו מעמד למשך זמן רב ובאמת יהיו שימושיות עבור המקבלים. כאשר מדובר במזכרת שימושית משמעות הדבר היא שבכל פעם שהם ישתמשו באותה מזכרת, הם ייזכרו ביום החתונה שלכם, גם בעוד שנים רבות.

מזכרות ייחודיות לחתונה ושבע ברכות

התאמה לתקופה בה נערכת החתונה

אם החתונה שלכם נערכת בתקופה מיוחדת, כמו לפני חגים או מועדים, תוכלו לבחור מזכרת אשר מתאימה לתקופה. לדוגמא, אם החתונה נערכת לפני חנוכה תוכלו לחלק ספרון ממותג עם ברכות החנוכה ועם הלכות חנוכה, או אם התקציב שלכם מאפשר זאת – לחלק חנוכיות קטנות או אפילו סביבונים ממותגים לילדים. דוגמא נוספת – אם החתונה נערכת לפני תחילת ימי ספירת העומר, תוכלו לחלק ספרון מושקע לספירת הימים בו ישתמשו האורחים מדי שנה בשנה.

התאמה של המזכרת מהחתונה לתקופה בה היא נערכת תאפשר לכם להעניק לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת יותר. לא עוד מזכרת כמו של כולם, אלא משהו שהם באמת ישתמשו בו בקרוב וייזכרו בחתונה שלכם בכל שנה מחדש באותה תקופה בזכותו.

מחזיקי מפתחות יוקרתיים

מזכרת נוספת שיכולה להתאים לחתונה הינה מחזיק מפתחות מעוצב ומיוחד. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי מרבית האורחים באמת יעשו שימוש במחזיק המפתחות שהם יקבלו בחתונה שלכם, בחרו במחזיק מפתחות יוקרתי ומרשים אשר יעניק להם דבר מה שונה ממחזיקי המפתחות שיש להם. כך תבטיחו לעצמכם כי לא יקרה מצב בו מחזיקי המפתחות בהם השקעתם כסף רב כל כך הולכים לאיבוד לאחר ימים בודדים.

מזכרות ייחודיות לחתונה ושבע ברכות

מזכרת בכלי לשימוש חוזר

אם אתם רוצים להעניק לאורחים שוקולדים או מתוקים כלשהם, הגישו אותם בכלי מיוחד המיועד לשימוש חוזר. זו יכולה להיות קערת קריסטל קטנה או צנצנת זכוכית בעיצוב מיוחד, אשר האורחים ישמחו לעשות בה שימוש חוזר בבית לאחר שהמתוקים שהיו בתוכה נאכלו.

כך תוכלו להעניק לאורחים מזכרת מתוקה אשר גם תעניק להם הנאה קטנה באירוע עצמו, וגם תישאר בבית שלהם למשך זמן רב והם ייהנו ממנה בהחלט. באופן כללי, מזכרת הכוללת מוצרים לעיצוב הבית תהפוך מיד למזכרת הרבה יותר שימושית ומיוחדת, למזכרת שתישאר אצל האורחים למשך זמן רב יותר.

מזכרת אישית לכל אורח

שימוש בצילומי מגנטים או בצילומים דומים בכדי להעניק לאורחים מזכרת מיוחדת מהחתונה יכול להיות שימוש נכון מאוד. בשל העובדה שמדובר במזכרת אישית הכוללת את התמונה של האורחים, הסיכויים לכך שהם ישליכו את אותה מזכרת לאשפה קטנים יותר, ולכן מדובר במזכרת כדאית ומשתלמת, מזכרת שההוצאה הכספית עליה שווה יותר.

לסיכום, היום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של מזכרות לאירועים. לכן בדקו היטב את האפשרויות השונות ולאורך כל הדרך חשבו האם אתם בוחרים מוצר שישמש את האורחים למשך זמן רב, או שמדובר במוצר שלא יממש את המטרה שלו – ההישארות כמזכרת.

איתמר פאהן

מייסד, יזם ושותף בהדרך לחתונה
מתכנת בנשמה, אוהב ליצור ולעזור לאנשים, באתי לעשות שינוי בעולם